25+ Cách Phối đồ với giày Vans nam nữ đẹp chất nhất

Modelet e bukura të Vans janë bërë zgjedhja e shumë të apasionuarve të Sneaker. Çdo palë këpucë Vans ka një stil mjaft të thjeshtë dhe dinamik, shumë të përshtatshme për të rinjtë që ndjekin modën Street Style. Pra, si të koordinoheni me këpucë furgonash për burra dhe gra për t’u dukur në modë dhe mbresëlënëse? Eksploro me Tam Anh tani 25+ Si të koordinohemi me Vans Nuk mund të mungojnë meshkujt dhe femrat më të bukura të vitit 2022!

Cilat janë këpucët Vans?

Vans është një markë e famshme e skateboards, aksesorëve dhe modës në Shtetet e Bashkuara. Vans është inkorporuar në Anaheim, Kaliforni dhe është në pronësi të VF Corporation.

si-të-bërë-për-tokë

Këpucët Vans janë një linjë këpucësh sportive jashtëzakonisht e spikatur e kësaj marke. Atletet kanë “tërheqje globale”. Le të hedhim një vështrim në disa nga linjat më të njohura dhe të njohura të furgonëve si: Vans Classics Slip – On, Vans Old Skool, Vans Classics Era, Vans Classics SK8 Hi, Vans Classics Authentic…

10+ Si të koordinoni rrobat me këpucët Vans për meshkuj

Ju mund të shihni lehtësisht siluetën e këpucëve Vans kudo. Duket se është bërë një artikull i domosdoshëm me aftësinë për t’u përzier dhe përputhur bukur.
Bashkohuni me Tam Anh për të mësuar disa mënyra për të koordinuar me këpucët Vans për meshkuj që të jenë shumë të lezetshëm dhe rinorë.

1. Stili “dusty” me xhinse të grisura, këmishë të bardhë dhe këpucë Vans

Këmisha e bardhë njihet si modeli më bazë dhe legjendar i modës. Dizajni bazë dhe i thjeshtë do të ndihmojë që veshja juaj të duket e jashtëzakonshme dhe tërheqëse në një mënyrë unike

Kombinimi i një këmishë të bardhë, xhinse të grisura dhe këpucë Vans është një nga kombinimet më të njohura. Përveç kësaj, mund ta përzieni edhe me aksesorë si një çantë lëkure “cave” apo një orë për të ngritur nivelin e kompletit.

2. Këpucë stylish Vans me Jelek

Kombinoje Vest me këpucët Vans, pse jo? Ky është një kombinim mjaft i ri, duke sjellë një pamje elegante, duke ndihmuar në pamjen e përgjithshme më të spikatur. Përveç këpucëve Vans Classic, meshkujt mund të kombinohen me Vans Slip-on për të qenë më ndryshe.

Këshillat e vogla kur koordinoni me këpucët Vans për meshkuj duhet të zgjidhni kostume me ngjyra të thella në neutrale si e zeza, kafe ose gri e errët ose qymyr. Shmangni kostumet me shumë ngjyra, si rozë, e kuqe, vjollcë, etj.

3. Këpucë furgonash me T-shirt të bardhë dhe xhinse të grisura dinamike

Një komplet veshjesh shumë rinore dhe në modë për të udhëtuar/dalur për këtë verë që patjetër nuk mund t’i humbisni. Zbuloni si të kombinoni furgonat me bluza/bluza të bardha dhe xhinse të grisura.

mënyrëMe këtë veshje, xhinset e grisura blu/e zezë do të jenë zgjidhja perfekte. Mos harroni aksesorët janë çanta lëkure “cool”/çantat e syve.

4. Pantallona perëndimore, këmishë stil Retro dhe këpucë shumë romantike Vans

Kombinimi i pantallonave perëndimore, këmisha në stil retro është një stil shumë popullor i djemve.

mix-do-voi-giay-vans-nam-chatTë gjitha këto janë artikuj mjaft të njohur në garderobën e djemve, mund të vishen mirë me çdo formë trupore. Shtimi i një palë furgonash do të sjellë një pamje shumë shik dhe të bukur.

5. Vans Slip on, pantallona evropiane dhe këmishë e bardhë tërheqëse

Pantallonat dhe këmisha e bardhë janë “çifti” tepër i njohur për meshkujt, sidomos ata që preferojnë stilin elegant. Megjithatë, ju mund ta transformoni plotësisht këtë dyshe në një veshje më rinore dhe me stil me këpucët Vans.

Për këtë set duhet t’i jepni përparësi zgjedhjes së pantallonave të thjeshta evropiane, tonaliteteve të thella dhe një rrëshqitjeje të thjeshtë në furgona “në këmbë”. Me siguri sharmi nga kjo veshje do t’ju bëjë të admironi.

6. Këpucë furgonash, pantallona të shkurtra kaki dhe bluza

Dëshironi të koordinoni një grup rrobash me furgona që ju pëlqen vërtet të dilni në rrugë me miqtë tuaj? Më pas provoni veshjen me një bluzë të thjeshtë, pantallona të shkurtra kaki dinamike dhe këpucë Vans.Prioritet duhet t’i jepet bluzave të thjeshta, formës së thjeshtë të qafës, formës bazë për t’iu përshtatur më mirë kompletit.

7. Këpucë furgonash me këmishë Polo

Një mënyrë tjetër për të përzier dhe përputhur rrobat me këpucët shumë të njohura të meshkujve Vans është këmisha Polo. Këmisha me mëngë është një artikull gjithmonë i disponueshëm, ato sjellin një pamje të bukur, të sjellshme por gjithsesi shumë aktive.

mënyrëKombinimi i parave me këmishë Outfit Polo dhe këpucët Vans do të jenë padyshim zgjidhja perfekte për ju.

8. Këpucë furgonash me bluzë të thjeshtë dhe xhinse blu

Kjo është një nga mënyrat shumë të thjeshta për të “transformuar” një djalë dinamik dhe tërheqës.

Me këtë set definitivisht nuk do t’ju duhet të mendoni se “çfarë të vishni sot”. Vetëm me një bluzë të thjeshtë dhe xhinse blu. Vishni një palë Vans Auth jashtëzakonisht “cool” dhe do të keni një pamje “10 pikë”.

këpucë-fugona-elefant-ao-thun-quan-jean

9. Këpucë furgonash me bluza trupore, kapele “cool”.

Jo vetëm duke u ndalur te veshjet dhe këpucët Vans, pse nuk e provoni me aksesorë? Në këtë stil të përzierjes, aksesori i zgjedhur është një kapak.

Për të bërë përshtypje stilin, djemtë mund t’i japin përparësi një këmishë Body me një madhësi mesatare, e mjaftueshme për të përqafuar dhe për të treguar trupin e tyre të plotë. Shtoni këpucët Vans dhe një kapak “tone sur tone” dhe do të keni një Outfile të bukur dhe të lezetshme.

Megjithatë, ky artikull nuk është i përshtatshëm për djemtë me një pamje paksa të dobët ose të trashë.

10. Këpucë furgonash dhe xhinse me këmbë të gjera cilësore

Krahas xhinseve apo xhinseve të grisura, një artikull mjaft “hot” janë edhe xhinset me këmbë të gjera për meshkuj.

përzierje-bëj-elefant-giay-vans-nam

Xhinset me këmbë të gjera sjellin një stil shumë të çuditshëm, kur kombinohen me këpucët Vans do ta bëjnë atë më në modë. Shpresojmë që kjo mënyrë e përzierjes së rrobave me këpucë furgonash për meshkuj do të sjellë sugjerime interesante për meshkujt.

11. Mix Vans me Track Pant

Ju jeni një adhurues i stilit sportiv, dëshironi të zotëroni një veshje që është edhe “cool”, por gjithsesi shumë komode. Pastaj provoni Mix Vans me Mix Track.

Pantallona me gjurmë ka një dizajn si tub, zakonisht i bërë nga një pëlhurë që është jashtëzakonisht elastike dhe absorbuese. Nga ana tjetër, kur kombinohen me një palë Vans Old Skool, do të dukeni dinamikë dhe të shëndetshëm. Është e mundur të “novoni” pak duke përzier rrobat me këpucët Vans me kuadrate për meshkuj për të krijuar një ndjesi më koreane.

10+ mënyra për të koordinuar me këpucë furgonash për femra të reja dhe në modë

Mendoni se modelet dinamike dhe me stil të këpucëve Vans janë vetëm për meshkuj? Dizajni i thjeshtë që sjellin këpucët Vans patjetër do t’i ndihmojë vajzat të kenë shumë ide të bukura Mix & Match. Tam Anh do të sugjerojë menjëherë disa mënyra të bukura për t’u koordinuar me këpucët Vans për femrat më të reja dhe më në modë. Ndiqni së bashku!

1. Kombinoni këpucët Vans me tubi dhe tuta Jeans

Një nga mënyrat e bukura për t’u koordinuar me këpucët Vans për femra që duhet të dini është të përzieni dhe të kombinoni majat e tubave – Jean bibs. Ky është një stil i njohur veshjesh që është mjaft i pëlqyer nga “motrat” ​​për ditët kur ato duhet të “rivendosin” sensin e tyre të modës.

Do të dukeni shumë bukuroshe, të reja por ende shumë aktive dhe tërheqëse.

Phoi-Do-Giay-vans-Voi-Quan-Yem-Jean

2. Këpucë furgonash me funde të bukura tenisi

Kombinimet e fundeve të tenisit dhe këpucëve klasike Vans do t’u japin padyshim vajzave një pamje shumë rinore dhe plot stil. Fundi mini me plisa dhe ngjyra të ndezura do të kënaqë figurën tuaj. Në veçanti, kombinimi i këpucëve Vans dhe fundeve të bardhë Tennis po bëhet gjithashtu një trend jashtëzakonisht “hot” i pëlqyer nga vajzat.

3. Këpucë furgonash me pantallona të shkurtra Jean për femra

Modelet e shkurtra sjellin gjithmonë një ndjesi komode për femrat në ditët e nxehta. Mjafton të përzieni me një palë këpucë Vans me dizajn rinor dhe do të keni një set të bukur rrobash në rrugë.

Një këshillë e vogël për vajzat se si të përzieni rrobat me këto këpucë furgonash për femra është të zgjidhni pantallona të shkurtra jean blu, pak të grisura për t’u dukur më tërheqëse.

këpucë-fugona-elefant-quan-shor-jean-nu

4. Këpucë furgonash me fustan të lezetshëm Baby Doll

Një palë këpucë elegante Vans me një fustan të lezetshëm Baby Doll do t’i ndihmojnë vajzat tona të kenë një pamje shumë të ëmbël.

Me këtë Veshje duhet t’i kushtoni vëmendje zgjedhjes së fustaneve me tone të lehta si kremi, bluja e hapur apo e verdha e çelur… për të krijuar një efekt bebesh, më të shndritshëm dhe më rrezatues.

5. Kombinoni këpucët Vans me bluza Croptop dhe kapelë

Një sugjerim se si të koordinoni veshjet e stilit sportiv për vajzat për t’iu referuar janë këpucët Vans, Croptop dhe një kapak.

derrkuc-mbrapa
Vajzat mund ta aplikojnë këtë grup rrobash për të bërë një shëtitje, për të parë një film ose për të udhëtuar. Këmisha Croptop do të tregojë belin tuaj të hollë dhe do të sjellë dinamizëm dhe modë. Me këtë stil mund të aplikoni koordinimin me këpucët Vans me kuadrate për femra. Ju gjithashtu mund të provoni përzierjen me këpucë me furgona për femra dhe Baby Doll për të rritur efektin.

6. Këpucë furgonash, çorape dhe bluza

Vajzat duan të jenë elegante, dinamike dhe ende komode? Atëherë patjetër mos e humbisni Setin e artikujve më poshtë.

Ju mund të kombinoni këpucë furgonash me një T-shirt të gjerë për të fshehur pantallonat tuaja. Në mënyrë që veshja të mos jetë e mërzitshme, mos harroni të vishni një palë çorape të gjata për t’u dukur cool.

7. Përzieni pallto të gjata dhe këpucë Vans për femra

Kardiganët me mëngë të gjata ose kardiganët janë artikuj që çdo vajzë i ka në pronësi. Ndaj, kombinoni menjëherë një këmishë me mëngë të gjata “chic” me një palë këpucë dinamike Vans për të sjellë një sens mode shumë “cilësor”.

Kjo veshje ju jep një pamje elegante, femërore por jo më pak rinore dhe elegante.

përzierje

8. Forma xhakete e gjere dhe këpucë standarde Vans me stil të fshehur

Blazer është një artikull i modës që sjell bukuri të pjekur, hir elegant dhe jo më pak fuqi për të dashurat. Modelet xhaketë sportive në formë të gjerë me furgona do t’i ndihmojnë vajzat të jenë shumë më në modë.

Kombinimi bazë i ngjyrave bardh e zi Vans ndihmuan që kjo veshje të kishte më shumë personalitet dhe dinamizëm.

9. Furgona me funde midi

Stili sportiv është drejt rinisë, shëndetit dhe dinamizmit në mënyrën e Mix & match. Ju mund të tundni plotësisht midi-n femërore në një farë mënyre me një kapuç me kapuç dhe një palë këpucë bazë Vans Old Skool.

jay-vans-elephant-chan-vay-midi

Një këshillë e vogël, ky kombinim është mjaft unik, mund të koordinoheni me dembelët me kuadrate Vans me vetëbesim pa u shqetësuar se mos do të “preken”.

10. Kombinoni xhinse të gjera, furgona dhe bluza me mëngë të gjata

Për femrat që adhurojnë personalitetin dhe stilin e rrugës, një palë furgona Sk8-hi do të jetë një artikull që nuk duhet humbur.

elefant
Provoni të kombinoni një xhinse të gjerë, një bluzë me karton dhe një xhaketë këmishë prej liri me Van Sk8. Sigurohuni që të dilni nga turma.

Shënime gjatë përzierjes së rrobave me furgona

Këtu janë disa shënime të vogla kur koordinoni me këpucët Vans që duhet të keni parasysh:

1. Mos përzieni më shumë se 3 ngjyra në 1 set

Një nga mënyrat për t’u koordinuar me këpucët Vans që duhet t’i kushtoni patjetër vëmendje është absolutisht të mos kombinoni më shumë se 3 ngjyra në të njëjtin grup rrobash. Jepini përparësi ngjyrave të ngjashme, plotësuese për të krijuar një efekt tërheqës.

si-të-bërë-elefant-giay-vans-namKombinimi i shumë ngjyrave mund ta bëjë veshjen të duket mjaft e çrregullt, më pak “luksoze” dhe pa modë.

2. Me këpucë rekomandohet të vishni çorape me ngjyrë “tone sur tone”.

Kur vishni këpucë Vans, do t’ju nevojiten një palë çorape të mira. Veshja e çorapeve jo vetëm që sjell rehati, por krijon edhe një efekt estetik më tërheqës. Duhet t’i kushtoni vëmendje që të zgjidhni ngjyrën e çorapeve “tone sur tone” me këpucë për t’u dukur më në modë.

Përveç kësaj, duhet të keni parasysh se nëse përdorni këpucë Vans me tone të jashtëzakonshme ngjyrash, duhet të kufizoni aksesorët dhe kostumet e përpunuara.

3. Zgjidhni nga këpucët autentike Vans

Furgonat janë një artikull jashtëzakonisht “hot” dhe shumë i njohur në treg sot. Prandaj, produktet e këpucëve të rreme dhe produktet e cilësisë së dobët janë të shfrenuara, duke bërë që konsumatorët të jenë konfuz kur blejnë.

përzierje-bëj-elefant-giay-vans-namDuhet të theksohet, jepni përparësi blerjes së furgonëve autentikë për të sjellë një ndjenjë të modës, veçanërisht rehati dhe mbrojtje më të mirë të këmbëve.

Mënyrat si të koordinohemi me furgona.këpucë E thjeshtë por luksoze do t’ju ndihmojë të fitoni simpati të mirë dhe të tregoni sensin tuaj personal dhe dinamik të modës. Shpresojmë se do të keni disa sugjerime më interesante për të “përmirësuar” sensin tuaj “trendy” të modës.

Nëse keni një ide të re veshjesh me Vans, mos hezitoni ta ndani me ne!

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết 25+ Cách Phối đồ với giày Vans nam nữ đẹp chất nhất . Đừng quên truy cập Chaolong TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *