Top 10 Thương Hiệu Đồ Da Lớn Nổi Tiếng Nhất Việt Nam

Lëkura origjinale dhe produktet e markës po bëhen gjithnjë e më shumë aksesorë të njohur vitet e fundit. Përdorimi i produkteve prej lëkure i ndihmon njerëzit të shprehin dinamizmin dhe stilin e tyre kur dalin jashtë. Artikulli vijues do të përmbledhë markë e artikujve prej lëkure i famshëm në Vietnam, në mënyrë që njerëzit të mund të zgjedhin lehtësisht aksesorët më të mirë dhe më të përshtatshëm për veten e tyre, pa pasur nevojë të shqetësohen për blerjen e falsifikimeve, imitimeve dhe mallrave me cilësi të dobët.

1. Mallra lëkure Tam Anh

Lëkurë Tam Anh është një nga njësitë e specializuara në ofrimin e aksesorëve të modës prej lëkure origjinale për meshkuj. Me më shumë se 20 vjet përvojë në prodhimin e produkteve prestigjioze prej lëkure origjinale dhe të zgjedhur nga konsumatorët në treg me aksesorë lëkure si: Këpucë, Kuleta, Rripa, Çanta, Doreza, Rripa Orash dhe shumë produkte të tjera lëkure.

Dyqan artikujsh lëkure të markës Tam Anh

Mallrat prej lëkure Tam Anh kanë pohuar gjithnjë e më shumë pozicionin e tyre në zemrat e burrave për nga cilësia e produktit, kjo është gjithashtu vlera thelbësore që Tam Anh synon gjithmonë dhe kjo është ajo që e bën Tam Anh të ndryshme. gjatë 20 viteve të fundit me shumë kompani kryesore dhe çmime prestigjioze në vend si: Top 5 markat konsumatore vietnameze; Produktet dhe shërbimet vietnameze të arit…

Misioni i markës së produkteve të lëkurës Tam Anh

Me dëshirën për t’i sjellë meshkujve aksesorë lëkure të bukura, klasike, elegante por po aq luksoze, Tam Anh është gjithmonë marka lider, duke përditësuar dhe zhvilluar tendencat më të fundit të modës për produkte që jo vetëm kanë cilësi të jashtëzakonshme, por kanë edhe dizajne të jashtëzakonshme dhe të sofistikuara dhe u besohen. dhe përdoret nga shumë konsumatorë.

chat-luong-san-pham-do-da-tam-anh

Tam Anh e kupton dhe beson se cilësia e lartë është kriteri kryesor për zhvillim të fortë dhe afatgjatë, kështu që Tam Anh dëshiron gjithmonë t’i sjellë çdo klienti produktet më të mira dhe më të kompletuara të bëra nga 100% lëkurë. reale me qëndrueshmëri të lartë dhe dizajn elegant, luksoz .

Produkte lëkure për meshkuj me cilësi të lartë të markës Tam Anh

Mallrat prej lëkure të shitura në Tam Anh Shop janë prej lëkure të cilësisë së lartë, e cila është rezistente ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj ujit, sipërfaqe me shkëlqim, ngjyra të qëndrueshme, formë solide dhe ka një vlerë përdorimi afatgjatë. Produktet janë bërë nga shumë materiale të ndryshme lëkure si lëkura e krokodilit, lëkura e lopës, lëkura e strucit, .. i ndihmojnë meshkujt të afirmojnë personalitetin, stilin dhe klasin e tyre në jetë dhe në punë.

Videoja e markës Tam Anh në televizion

Tam Anh është gjithmonë vendi për të përditësuar tendencat më të fundit dhe po ruan gjithnjë e më shumë pozicionin e saj me shumë të rinj për shkak të stilit luksoz dhe elegant të modës, por nuk mungon dinamizmi dhe personaliteti në produkte. Duke kombinuar me zgjuarsi kostumet dhe aksesorët, mund të sillni lehtësisht një set harmonik rrobash, duke shprehur personalitetin tuaj.

2. Lëkurë Laforce

LaForce është një nga markat kryesore të produkteve prej lëkure në Vietnam, LaForce gjithmonë përpiqet të sjellë markën LaForce më afër, më miqësore dhe një markë që ofron produkte lëkure me cilësinë më të mirë. Kënaq nevojat e blerjeve edhe të klientëve të zellshëm.

Produktet e markës LaForce janë bërë nga lëkura e lopës me kokërr të plotë, duke e mbajtur të paprekur strukturën e lëkurës, kështu që mund të përdoret për një kohë të gjatë, me një jetëgjatësi prej 3 deri në 5 vjet. Produktet e lëkurës LaForce janë bërë nga lëkura me kokërr të plotë – një nga pjesët më të shtrenjta të lëkurës së lopës dhe ruan të gjithë strukturën e saj origjinale, duke i dhënë asaj një cilësi premium, cilësinë më të mirë për të kënaqur edhe klientët më kërkues.

Produkte lëkure Laforce

Produktet e bëra nga copa të tëra lëkure janë një art artizanal. Ato aplikohen jo vetëm me teknika tradicionale, por edhe të kombinuara me teknologjitë më moderne. I gjithë procesi është i mbyllur dhe nuk ka ndikim nga mjedisi i jashtëm.

Marka LaForce u jep përdoruesve një përvojë të shkëlqyer me produktet e tyre prej lëkure. Me dizajne unike dhe kreative, ai nxjerr në pah personalitetin dhe veçoritë e qenësishme të produktit, duke e bërë çdo klient të dëshirojë ta zotërojë atë.

Fotografia e dyqanit të markës Laforce

LaForce përditësohet dhe zhvillohet gjithmonë sipas tendencave të modës botërore, por gjithmonë ruan bukurinë e vet në dizajn për t’u dhënë klientëve produkte që nuk janë vetëm luksoze dhe me klas, por edhe në modë, me veti, estetikë dhe i ndihmojnë përdoruesit të ndihen më të sigurt kur përdorin produktet LaForce.

Përveç kësaj, me një sistem dyqanesh në të gjithë vendin dhe një ekip të stafit profesional, entuziastë dhe miqësor të shitjeve, marka e produkteve lëkure LaForce do t’u ofrojë klientëve shërbime për t’i shërbyer klientëve në mënyrë të mirë. me politikën e garancisë, mirëmbajtjen gjatë gjithë jetës për produktet e lëkurës nga LaForce si angazhimi ynë ndaj prestigjit dhe cilësisë për klientët në mënyrën më të mirë.

3. Lëkurë Dolomen

Nëse jeni një entuziast i artikujve prej lëkure dhe dëshironi të qëndroni gjithmonë të përditësuar me tendencat “më të mira”, marka e lëkurës Dolomen do të jetë një destinacion ideal që nuk do të mund ta injoroni.

Dolomen është një nga markat që u shfaq mjaft herët në tregun vietnamez të aksesorëve të lëkurës, Dolomen është një markë e specializuar në ofrimin e këpucëve dhe aksesorëve prej lëkure të klasit të lartë me shumë dizajne të ndryshme dhe delikate për t’ju ndihmuar të nxirrni elegancë dhe elegancë kur i përdorni ato jashtë.

Këtu do të hasni aksesorë që janë bërë nga materiale lëkure me cilësi të lartë dhe të punuara përmes një sërë procesesh të punuara me dorë.

Këpucët prej lëkure për meshkuj janë gjithmonë në hap me trendet modës në botë dhe rripat dhe kuletat e lëkurës së krokodilit kryesor elegant në Vietnam. Si një markë vietnameze e artikujve prej lëkure, dizajnerët nuk shkojnë shumë larg ose nuk përqendrohen në dizajne të rënda të produkteve, por ende nxjerrin elegancën dhe klasin e saj të natyrshëm. Prandaj, Dolomen është gjithmonë një vend tërheqës dhe i vizituar nga zotërinj për të eksploruar.

4. Marka e produkteve të lëkurës Mont Blanc

Për djemtë që duan, mësojnë dhe eksplorojnë produktet luksoze të lëkurës, marka Mont Blanc është një nga emrat që nuk mund të mos e përmendni në koleksionin e markave të famshme të lëkurës.

Mont Blanc është i njohur për të gjithë si një markë vietnameze e produkteve prej lëkure që përfaqëson një bukuri të përsosur, të pafundme së bashku me një histori të gjatë formimi dhe zhvillimi.

Mont Banc përqendrohet te klientët e klasës së lartë, kështu që produktet e tij shpesh janë mjaft të shtrenjta, por cilësia dhe dizajni i produkteve do t’i vlejë me të vërtetë paratë që shpenzoni dhe do t’ju bëjnë të ndiheni të kënaqur.

Nuk do të mund t’i largoni sytë nga produktet Mont Blanc si këpucë lëkure për burra, çanta për burra ose rripa për burra me material lëkure të cilësisë së lartë, duke treguar klasin e vetë markës vietnameze të lëkurës.

5. Ecco Leather

Ecco është një nga markat e ardhshme të famshme vietnameze të artikujve prej lëkure që Tam Anh do të donte t’ju prezantonte… Nëse jeni një zotëri i moshës së mesme, kjo do të jetë një markë artikujsh lëkure që nuk duhet ta injoroni. Produktet e Ecco-s me standarde dizajni janë të thjeshta, klasike por delikate, të sjellshme, sipas të cilave produktet prej lëkure të Ecco-s vlerësohen si një nga tendencat e industrisë së modës.

Prandaj, produktet e Ecco-s jo vetëm që tregojnë sofistikim, por vijnë edhe me cilësi jashtëzakonisht të mirë.

Marka e ka origjinën në jug të Bredebro, Danimarkë. Aktualisht, Ecco ka rreth 2000 dyqane dhe dhjetëra mijëra pika shitjeje me pakicë në 90 vende – përfshirë Vietnamin. Me atë mbulim mbarëbotëror, si mendoni se do të ishte cilësia e produkteve prej lëkure të Ecco-s.

6. Lëkurë Menz

Nëse keni vetëm një shumë më të vogël parash se produktet tuaja të preferuara prej lëkure, një markë vietnameze e artikujve prej lëkure me një çmim të përballueshëm me të njëjtën cilësi dhe dizajn nuk është inferior ndaj djemve të mëdhenj në industri. Lëkura e huaj, është Menz Leather.

Ashtu si dizajni i përgjithshëm i artikujve prej lëkure për meshkuj, forca e Menz Leather ndjek gjithashtu moton e sofistikimit dhe thjeshtësisë, por tregon elegancën, klasin dhe guximin e smaltit të meshkujve. Me një shumëllojshmëri produktesh si: Këpucë lëkure për meshkuj, kuleta lëkure për meshkuj, çanta për meshkuj, rripa për meshkuj, … janë të dizajnuara me lëkurë 100% origjinale.

Me siguri edhe ata që kanë blerë produkte lëkure këtu janë të kënaqur dhe të impresionuar me produktet e Menz Leather dhe garancinë pas shitjes.

Çfarë garancish merr MenZ për sa i përket cilësisë së produktit dhe shërbimit?

  • Produkt 100% Lëkurë origjinale
  • Angazhohuni që të kompensoni 10 herë vlerën nëse gjeni lëkurë të rreme
  • 30 ditë për të shkëmbyer mallrat FALAS nëse gjeni një defekt të prodhuesit
  • Garanci 2-vjeçare dhe mbështetje 50% të kostove të riparimit pas skadimit të periudhës së garancisë
  • Politika e plotë e rifreskimit të produktit derisa të MOS e përdorni më atë.
  • Të gjitha produktet MenZ janë projektuar, prodhuar dhe mbikëqyrur nga ekspertë teknikë të shquar me më shumë se 20 vjet përvojë në industrinë e lëkurës.

7. Marka Martens

Si një markë me origjinë nga MB, duke respektuar kriteret e komoditetit dhe komoditetit për përdoruesit e produktit. Dr. Martens është një nga destinacionet që nuk duhet humbur për djemtë që janë të apasionuar pas pluhurit, të lezetshëm, personalitetit…

Me çizmet prej lëkure për meshkuj Martens, unike dhe me dizajn të çuditshëm, veçantia dhe materialet e mira e bëjnë këtë markë të famshme. Sigurisht, produktet e saj do të vlejnë paratë që mund të shpenzoni për të zotëruar këto produkte lëkure cilësore dhe unike dhe të çuditshme.

8. Kryq USA Lëkurë

Cross USA është një nga markat më të larta të modës nga SHBA. A e dini? Produktet CROSS po shpërndahen në mbi 40 vende të botës, përfshirë Vietnamin.

Megjithatë, krahas atij popullariteti, produktet e Cross janë edhe mjaft “të shtrenjta”, por për nga cilësia nuk mund të kritikohen.

9. TOMA Lëkurë

Me përparimet e shpejta të teknologjisë dhe ndryshimet e vazhdueshme të industrisë ndërkombëtare të modës në përgjithësi dhe Vietnamit vitet e fundit në veçanti, TOMA është aktualisht një markë lider me një gamë të gjerë produktesh.Dizajn modern me cilësi të lartë lëkurë 100% natyrale.

Sistemi i kabinave, dyqanet e modës që mbajnë markën dhe shfaqin produktet e TOMA-s nga rrugët e vjetra (Hang Dao, Hang Duong), qendrat e famshme tregtare (Vincom Mong Cai, ..) Distrikti i modës (Bach Mai, Nguyen Trai, …) shtrihet në provincat nga Veriu në Qendrore dhe Jug. Toma është bërë gradualisht e njohur për konsumatorët e klasit të lartë, të sjellshëm, të ditur dhe të mprehtë.

TOMA është aktualisht një partner i besuar nga prodhuesit e modës, furnizuesit e dhuratave, agjencitë e korporatave (Vietnam Airline, Viettel, Mobifone …) për të porositur rregullisht me sasi të mëdha dhe shumëllojshmëri produktesh lëkure. të klasit të lartë.

  • Toma është një markë produktesh lëkure të klasit të lartë e specializuar në prodhimin e produkteve lëkure si këpucë, rripa, çanta, kuleta, … me dizajn modern dhe luksoz me lëkurë natyrale 100% të cilësisë së lartë.
  • Afro 30 vjet përvojë në industri dhe gjithmonë në krye të tendencave të modës.
  • Produktet janë të shumëllojshme, luksoze, me qëndrueshmëri të lartë.
  • Funksionon me një sistem prej 24 ekspozitash prezente në të gjitha krahinat dhe qytetet në të gjithë vendin.

10. Hermès Lëkurë

Marka Hermès e ka origjinën nga një dyqan kuajsh i themeluar nga Thierry Hermès në 1837. Kjo është edhe arsyeja pse logoja e Hermès, me një karrocë të tërhequr me kuaj, filloi të përdoret në vitin 1950. Në ditët e para, produktet Hermès kujdeseshin për aristokracinë evropiane , Afrika e Veriut, Amerika, Rusia dhe Azia.

Në vitin 1900, kompania prodhoi çantat e nivelit të lartë Haut à Courroies, të dizajnuara posaçërisht për kalorës. Në vitin 1918, Hermès prezantoi xhaketën e parë prej lëkure me zinxhir të bërë për Princin e Uellsit. Këmisha bëhet dizajn ekskluziv dhe konfirmon markën Hermès. Hermès është një markë e famshme luksoze, e cila tani është e pranishme në Hanoi për zonjat dhe zotërinj që të shijojnë blerjet në vend.

Tam Anh ju fton të shihni më shumë nga markat e preferuara të modës së zyrës sot

Epilogu

Këtu janë top 10 markë e artikujve prej lëkure Më e mira dhe më e njohura për momentin. Shpresojmë, përmes këtij artikulli, zotërinj mund të zgjedhin vetë produktet e lëkurës që i përshtaten më së miri stilit të tyre nga markat e njohura të lëkurës.

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Top 10 Thương Hiệu Đồ Da Lớn Nổi Tiếng Nhất Việt Nam . Đừng quên truy cập Chaolong TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *